Ogłoszenie

Budynek usługowy z potencjałem w Czarnej Wodzie na sprzedaż lub wynajem
 

Prezentowana oferta obejmuje przestronny budynek usługowy zlokalizowany w urokliwej miejscowości Czarna Woda, w województwie pomorskim. Nieruchomość, sprzedawana przez prywatnego właściciela, charakteryzuje się szeregiem atrakcyjnych cech, które sprawiają, że stanowi doskonałą propozycję dla potencjalnych nabywców poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności gospodarczej.

Budynek wyróżnia się dużymi oknami, które nadają wnętrzom jasności oraz atrakcyjnego wyglądu. To pozwala na efektywne wyeksponowanie oferty usługowej oraz produktów. Lokalizacja obiektu blisko głównych dróg zapewnia wyjątkową widoczność i dostępność dla klientów, co stanowi dodatkową zaletę dla potencjalnych przedsiębiorców.
 

Komfort i ochrona termiczna są również zapewnione dzięki starannemu ociepleniu budynku oraz zastosowaniu trwałej blachodachówki na dachu. To gwarantuje odpowiednią izolację od warunków atmosferycznych, co z kolei sprzyja efektywnej eksploatacji przestrzeni przez cały rok.
Wnętrza budynku są przygotowane do podłączenia zarówno do miejskiego ogrzewania, co stanowi źródło ciepła, jak i do sieci elektrycznej, co umożliwia płynne funkcjonowanie planowanej działalności. Dodatkowym walorem jest ogrodzenie nieruchomości, które zapewnia prywatność i poczucie bezpieczeństwa dla przyszłych użytkowników.

Ta oferta stanowi doskonałą szansę dla tych, którzy pragną stworzyć własny biznes w dynamicznym regionie. Dodatkowo, lokalizacja budynku blisko szkół, sklepów oraz firmy STEICO, znanej na rynku jako solidny partner w dziedzinie materiałów izolacyjnych, czyni to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym. To idealna lokalizacja dla działalności handlowej czy usługowej. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji oraz wizji dostosowania nieruchomości do indywidualnych potrzeb, zachęcamy do kontaktu. To wyjątkowa okazja do nabycia przestrzeni usługowej w malowniczej okolicy województwa pomorskiego.

Powierzchnia:
60 m2 
Powierzchnia działki: 200m2 (ogrodzona)

W tym toaleta, magazyn i pomieszczenie socjalne oraz ogromna sala wystawowa. 
 
Sprzedaż: 229.000 zł 

Wynajem: 2.500 zł + media 

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego:
504 794 907