11-06-19
Tuchola. Zapraszamy!
Wizyta blogerów w Borach Tucholskich

„Jedźcie z blogiem!". Wizyta blogerów w Borach Tucholskich i propozycja dla branży turystycznej


Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” organizuje wizytę blogerów w Borach Tucholskich. Zapraszamy branżę turystyczną do współpracy w opracowaniu programu ich pobytu na naszym terenie.

Zaproszeni blogerzy będą aktywnie poznawać miejsca oraz korzystać z zaproponowanych i wybranych atrakcji. Wizyta ta wpisze się także w cykliczną akcję promocyjną, jaką jest Paszport Turystyczny Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Efektem wizyty blogerów będzie publikacja w mediach artykułów promujących nasz region jako element Kujawsko-Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek, 13 czerwca br., o godz. 9:00 w biurze LGD przy ul. Murowej 8.

Jeżeli nie możecie być Państwo obecni na spotkaniu, ale chcecie zaproponować odwiedzenie Waszych atrakcji, proszę o kontakt z LGD Bory Tucholskie (Magdalena Kurpinowicz, tel. 601 725 478, lgd@borytucholskie.pl).

Projekt „Jedźcie z blogiem! Dobre relacje promują Konstelacje - Bory Tucholskie” realizowany jest ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

mat. UM Tuchola