Artykuł reklamowy
FOTOLUSTRO NA KAŻDĄ IMPREZĘ!
Zrób prezent swoim Gościom!

UWAGA!!!

Tylko u nas już od 1 września w naszej ofercie.

FOTOLUSTRO SELFIE MIRROR wraz ze specjalną ścianką !!!:) Fotolustro to samoobsługowy aparat fotograficzny, który po wykonaniu serii zdjęć od razu je drukuje. Przy zamówieniu usługi w naszej firmie zapewniamy profesjonalną obsługę :).

Na miejsce przyjeżdżamy godzinę wcześniej, aby rozstawić fotolustro i związane z nim przedmioty. Fotolustro to nie tylko sposób na utrwalenie niezapomnianych chwil na weselu, balu, studniówce, 18. Urodzinach, Komunii Św., pikniku, czy koncercie, ale także ciekawe narzędzie marketingowe dla firm (hoteli, restauracji, klubów, biur podróży, muzeów, firm eventowych).

Cała zabawa polega na wykonaniu kilku zdjęć w kolorowych gadżetach na nowoczesnym tle, mając przy tym mnóstwo frajdy. Podczas całej zabawy goście mają możliwość wykonania zdjęć bez ograniczeń. Wydrukowane zdjęcia zawierają kilka ujęć, z własną aranżacją i grafiką (np. napisy, animacje, itd.), które mają bardzo wysoką jakość.

Atutem Fotolustra jest możliwość wykonania zdjęcia według własnej koncepcji, tafla lustra jest ekranem dotykowym z wieloma funkcjami, podświetleniem, itd.  Wydruk dodatkowych odbitek zdjęć jest dostępny już na miejscu imprez. Zdjęcia można umieścić w Księdze Gości lub zabrać na pamiątkę. Wszystkie wykonane fotografie są zgrywane na przenośne urządzenie USB.

Magiczne lustro to nowość i prawdziwy hit. Stanowi super zabawę dla gości w każdym wieku a przy okazji zapewnia oryginalne pamiątki! Obsługa magicznego lustra jest bardzo prosta, wystarczy stanąć przed urządzeniem, dotknąć lustra i zacząć świetnie się bawić korzystając z różnych gadżetów - okularów, peruk, czapek, kapeluszy itp. Automat wykona fotografie, które po kilku sekundach są gotowe do odbioru. Po zrobieniu zdjęcia magiczne lustro daje możliwość podpisania się na fotografii. Magiczne lustro tworzy GIFy, czyli krótkie animacje składające się ze zdjęć. Nad zabawą czuwają animatorzy mówiący również po angielsku, którzy pomagają wybrać przebrania i ustawić się w kadrze. Nie ma oczywiście żadnego limitu zdjęć, a goście otrzymują papierowe odbitki.

GRATIS dodajemy album do wklejania zdjęć, który można wybrać według preferencji,oraz wszystkie zdjęcia zgrane na przenośnym urządzeniu USB.

Dojazd do klienta GRATIS!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 792 292 106 lub 607 142 422 bądź osobisty. :)


Pozdrawiamy,
Foto Pazda

KONTAKT:
tel. 792 292 106
tel. 607 142 422

Foto-Pazda
Studio Fotografii i Videofilmowania
ul. Józefa Ostrowskiego 9
89-650 Czersk