Artykuł reklamowy
Firma OAZA CZERSK zaprasza
Technika grzewcza    Wyposażenie Łazienek

Polecamy w ciągłej sprzedaży:
EKOGROSZEK
PELLET
BRYKIET

W NAJLEPSZEJ CENIE!!!

CZOŁOWI PRODUCENCI KOTŁÓW
POLECAJĄ
EKOBAN

 Technika grzewcza
Wyposażenie Łazienek

Czersk, ul. Królowej Jadwigi 11d.

tel. (052) 398 89 20
kom. 600 263 087
kom. 600 263 096

www.oaza-czersk.pl

 

CZERSK BEZ SMOGU - CZYSTE POWIETRZE
EKOLOGICZNE KOTŁY
CENY PRODUCENTÓW

Oferujemy Państwu ekologiczne kotły spełniające normy emisyjne określone przez wydane w ubiegłym roku rozporządzenie ówczesnego Ministra Rozwoju i Finansów.

Od 1 października 2017 roku zakazana jest produkcja kotłów na paliwa stałe klasy niższej niż 5. Rozporządzenie jest środkiem mającym na celu skutecznie ograniczyć wysoką emisję spalin, czyli zanieczyszczeń pochodzących w większości z gospodarstw domowych produkowanych przez domowe piece opałowe.W naszej firmie kupisz kotły spełniające wszystkie normy. Oferujemy sprawdzone kotły po cenach producentów – jesteśmy przedstawicielem kilku wiodących marek w Polsce.

Przypominamy, że uruchamiane są różne programy mające na celu dofinansowanie zakupu i montażu ekologicznych źródeł ciepła. Oferujemy również kotły na gaz, olej, stylowe kominki oraz pompy ciepła czy solary. Służymy fachowym doradztwem i w zakresie doboru najbardziej efektywnego ogrzewania do Twojego domu.Stoją za nami lata doświadczeń! Zapraszamy!

Istnieje możliwości wykonania instalacji c.o. i wod.-kan.z naszych komponentów – polecamy sprawdzone firmy!
 

"OAZA"
Technika grzewcza
Wyposażenie Łazienek

Czersk, ul. Królowej Jadwigi 11d.

tel. (052) 398 89 20
kom. 600 263 087
kom. 600 263 096

LATA DOŚWIADCZEŃ W BRANŻY

POWIERZCHNIA SPRZEDAŻY – TERAZ 500 m2

 

Szanowni Państwo
Informujemy, iż kotły niższej klasy wyprodukowane przed 1 października będzie można sprzedawać tylko do 1 lipca 2018 roku. UWAGA! Takie kotły sprzedajemy ze stanów magazynowych bez możliwości zamówienia innych niezależnie od producenta.

W naszym sklepie wprowadziliśmy do asortymentu również opał.  Znajdziecie u nas Państwo paliwa do pieców na ekogroszek, pellety i brykiet w bardzo korzystnych cenach i doskonałej jakości.

Oferujemy wszystkie produkty (grzejniki, rury, osprzęt, itd.) potrzebne do wykonania instalacji centralnego ogrzewania oraz  wod.-kan.

Miłośnicy tradycyjnego ognia w domu znajdą u nas również wszelkiego rodzaju kominki zarówno te z płaszczem wodnym jak i bez.

Otrzymacie Państwo w naszym sklepie, oprócz wszystkich tych urządzeń, wszelkie akcesoria do nich, transport na miejsce, fachową poradę w doborze, a nawet wskażemy adresy zaprzyjaźnionych fachowców, którzy wykonają najlepiej dopasowaną do państwa potrzeb instalację, którą będzie można cieszyć się przez długie lata.

Zapewniamy Państwu wszelkie "nowinki techniczne". Wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania w oparciu o nowoczesne technologie oraz systemy.

W sprzedaży znajdą państwo najnowsze kolekcje mebli i armatury łazienkowej w cenach dostosowanych do możliwości "zwykłego Kowalskiego", a których jakość i trwałość zapewnią Państwu satysfakcję.

Aby zapewnić ciepłą wodę dla gospodarstwa domowego oferujemy w szerokim asortymencie różnego rodzaju bojlery i ogrzewacze przepływowe.

Oprócz różnego rodzaju profesjonalnych pomp, hydroforów, rur i węży służymy również trwałymi i skutecznymi rozwiązaniami do przepompowywania wody z różnych pomieszczeń narażonych na podsiąkanie wód podskórnych i z basenów.

Oferowane filtry do wody wraz z materiałami eksploatacyjnymi i całą galanterią hydrauliczną cieszą się uznaniem klientów i montujących ją fachowców.

Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz do zakupów w naszym sklepie.


Firma OAZA Technika Grzewcza Wyposażenie
Łazienek w Czersku zaprasza – ul. Królowej Jadwigi 11d.

  Po rozbudowie sklepu towary są wyeksponowane
na 500 m2 powierzchni!!! Wprowadziliśmy szereg nowych produktów.
"OAZA"

Technika grzewcza
Wyposażenie Łazienek

Czersk, ul. Królowej Jadwigi 11d.

tel. (052) 398 89 20
kom. 600 263 087
kom. 600 263 096

www.oaza-czersk.pl

 
Potrafimy docenić naszych Klientów!

LATA DOŚWIADCZEŃ W BRANŻY

POWIERZCHNIA SPRZEDAŻY – TERAZ 500 m2


 

GALERIA ZDJĘĆ - TUTAJ