Artykuł reklamowy
Urodzinowy kwiecień w Galerii Neptun

Wiosna dla Galerii Neptun to czas świętowania i podsumowań! W kwietniu br. obiekt położony przy ul. Pomorskiej 7 będzie obchodził swoje III urodziny. Ostatnie 12 miesięcy to  dla największego w regionie centrum handlowego czas sukcesów i korzystnych zmian, które przyczyniły się do wzrostu jego popularności.

Jak co roku podczas imprezy urodzinowej Galerii Neptun na klientów czeka szereg atrakcji skierowanych zarówno do dzieci jak i  dorosłych. Ideą każdych urodzin jest rodzinne spędzenie wolnego czasu, do którego z pewnością zachęci specjalna strefa z klockami LEGO. Podczas wydarzenia zatytułowanego „Twórcze budowanie klockami LEGO” nie zabraknie wydzielonego miejsca na klocki większych formatów, czyli klocki Duplo (przeznaczone dla najmłodszych dzieci), czy też Lego Roboty. W tym ostatnim miejscu każde dziecko będzie mogło wybudować z LEGO swojego robota, zaprogramować oraz sprawdzić jego umiejętności na specjalnie przygotowanej trasie.

Głównym akcentem urodzinowych obchodów będzie dwudniowy konkurs „Wybierz prezent dla siebie”, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz bony podarunkowe. Aby wziąć udział w zabawie należy w dniach 20-21.04.2018 r. dokonać zakupu na kwotę min. 50 zł i zgłosić swój paragon w strefie konkursowej zlokalizowanej przy fontannie. Wśród nagród znajdzie się sporo niespodzianek, które automatycznie zostaną przyznane co 5 uczestnikowi, np. bony zakupowe, czy vouchery. Nagrody ufundowane zostały m.in. przez takie punkty jak TelePizza, Young Reporter, Alanya Kebap, Pepco, czy market Mrówka. Dodatkowo Neptun Gym Fitness przygotował dla każdego uczestnika voucher na darmowe wejścia do klubu na zajęcia fitness i siłownię.   
 
- Widząc duże zainteresowanie ubiegłoroczną formułą konkursu jak i masę zadowolonych rodzin z nagrodami, postanowiliśmy i w tym roku „rozdać prezenty” za równowartość kilkudziesięciu tysięcy złotych. Tym samym można powiedzieć, że tradycją jest to, że każde urodziny Galerii Neptun stają się świętem naszych klientów – mówi Patryk Piechowski Marketing Manager  Galerii Neptun.
Kwiecień dla starogardzkiego centrum handlowego to również okres podsumowań tego
co wydarzyło się w minionych 12 miesiącach. W trakcie ostatniego roku w obiekcie położonym przy ul. Pomorskiej 7 doszło do wielu istotnych i pozytywnych zmian. Na mapie Galerii Neptun pojawiły się nowe marki m.in. pizzeria Telepizza, salon fryzjerski Hair M Club, punkt Totalizatora Sportowego, salon mody damskiej Exclusive, czy punkt dorabiania kluczy „Basara”.
- Mimo niewielkiej już ilości oferowanej przez nas wolnej powierzchni pod wynajem, cały czas rozmawiamy z potencjalnymi nowymi najemcami. Staramy się tak dobrać tenant mix,
by oferta nie dublowała się z obecną – mówi Sebastian Czerniak dyrektor Galerii Neptun.
- Mogę już zdradzić, że wśród najbliższych otwarć znajdzie się punkt Poczty Polskiej, który poszerzy ofertę usługową naszego obiektu – dodaje.

W ostatnich miesiącach swoją powierzchnię powiększył sklep Martes Sport, a sala zabaw Honolulu zmieniła swoją lokalizację, co sprawiło że zyskała dodatkowe metry i stała się największym tego typu centrum rozrywkowym dla najmłodszych na Kociewiu.

Wśród najemców Galerii Neptun znajdują się takie marki jak: Intermarche, H M, CCC, Douglas, New Yorker, Media Expert, Empik, Smyk, pięć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp), a także siłownia i fitness klub Neptun Gym Fitness, 6-salowe kino Cinema City oraz sala zabaw Honolulu. Całość oferty uzupełniona jest o punkty gastronomiczne, wśród których są min.: restauracja  KFC, Subway, lodziarnia Grycan oraz kawiarnia Carte d’Or Cafe.

III Urodziny Galerii Neptun - 20-21.04.2018 r. godz. 12:00-18:00.   
Więcej na ten temat na www.galeria-neptun.eu.   Galeria Neptun zbiera pamiątki po fabryce obuwia.

W trzecią rocznicę powstania starogardzka Galeria Neptun wraca do korzeni.
Powstałe na byłych terenach Fabryki Obuwia „NEPTUN” starogardzkie centrum handlowe postanowiło upamiętnić pracowników fabryki oraz ją samą wyjątkową ekspozycją pamiątek związanych z tym szczególnym przedsiębiorstwem, które w czasach swojej świetności było chlubą Starogardu Gdańskiego. W związku z planowanym projektem Galeria Neptun zwraca się z prośbą do wszystkich byłych pracowników Fabryki Obuwia „NEPTUN”  oraz do osób, które są w posiadaniu wszelkich przedmiotów i zdjęć związanych z przedsiębiorstwem o pomoc
w organizacji wystawy poprzez przekazanie prywatnych eksponatów.

Pamiątki, przedmioty oraz zdjęcia związane z Fabryką Obuwia „NEPTUN” można dostarczyć
do Biura Zarządu Galerii Neptun w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach
od 09:00 do 16:00.

Więcej informacji o ekspozycji można uzyskać pod numerem telefonu 58 768 51 01.


www.galeria-neptun.eu