20-03-18
Tuchola. Zachęcamy do zgłaszania imprez
MegaWeekend w regionie - można zgłaszać swoje imprezy!

Kujawsko - Pomorska Organizacja Turystyczna po raz trzeci zaprasza do współpracy przy organizacji inauguracji sezonu turystycznego. Podobnie jak w roku ubiegłym “MegaWeekend w regionie - inauguracja w naszych Konstelacjach” obejmie dwa weekendy oraz majowe święta.

K-POT Wspólnie z Departamentem Turystyki Urzędu Marszałkowskiego przeprowadzi w kwietniu kampanię promującą w lokalnych i regionalnych mediach wydarzenia proponowane mieszkańcom regionu i turystom od 28 kwietnia (sobota) do 6 maja (niedziela).
 
Na www.kujawsko-pomorskie.travel utworzymy podstronę z kalendarzem wszystkich wydarzeń i wykazem miejsc, w których będzie można ciekawie spędzić wolny czas.
 
 

Zachęcamy do zgłaszania imprez: sportowych, koncertów, pikników, jarmarków, spacerków z przewodnikami, rajdów itd., za pomocą formularza. Bardzo istotne jest jego rzetelne wypełnienie (termin i miejsce, podstawowe dane, szczegóły wydarzenia i autor).

 

 
Zeszłoroczna inauguracja została bardzo dobrze odebrana przez uczestników, regionalne media i nagrodzona tytułem “Odkrywcy 2017”.
 
Warto powtórzyć nasz wspólny sukces!
 
mat. Starostwo Powiatowe w Tucholi