9-02-18
Tuchola. Po zaciętej walce zwycięzcami turnieju zostali uczniowie Technikum Leśnego w Tucholi
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - Licealida 2018


 7 lutego 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w piłce siatkowej chłopców w ramach licealiady. Turniej odbył się w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi. Gospodarzem turnieju było Technikum Leśne w Tucholi.


Do rozgrywek przystąpiły drużyny: Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tucholi, Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi, Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi oraz Technikum Leśnego w Tucholi.


Po zaciętej walce zwycięzcami turnieju zostali gospodarze czyli uczniowie Technikum Leśnego w Tucholi, na II miejscu uplasowali się uczniowie z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi, a III miejsce przypadło w udziale uczniom  z Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi, natomiast czwarte miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tucholi.

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale ufundowane przez Powiat Tucholski.


Trenerom dziękujemy za przygotowanie młodzieży, a organizatorom za organizację turnieju. Wszystkim zawodnikom gratulujemy, dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.

mat. Starostwo Powiatowe w Tucholi

 

Zobacz galerię zdjęć: TUTAJ