06.12.17
Powiat tucholski. Promocja  ze środków unijnych
Atrakcje turystyczne powiatu w sieci EDEN

Profesjonalna sesja zdjęciowa, wizyty studyjne i promocja w mediach społecznościowych to plany Polskiej Organizacji Turystycznej na przyszły rok.

Przypominamy, że Bory Tucholskie zgłoszone przez Powiat Tucholski znalazły się wśród laureatów konkursu Komisji Europejskiej EDEN (European Destinations of Excellence), dzięki czemu są promowane przez Polską Organizację Turystyczną ze środków unijnych, bez finansowego wkładu własnego. Dzięki temu w minionych latach pojawiły się już artykuły w prasie turystycznej i na głównej stronie serwisów informacyjnych, oferta prezentowana była na imprezach targowych a przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Tucholi uczestniczyli w bezpłatnych szkoleniach.

W tym roku szkolenie połączone było z wizytą studyjną w Wielokulturowym Dorzeczu Bugu, które jako produkt turystyczny zgłoszony przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu. Jak zwykle ważną częścią spotkania była wymiana doświadczeń pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za promocję atrakcji turystycznych z róznych części naszego kraju.


mat. Powiat tucholski