Artykuł reklamowy
Sala Zabaw Honolulu świętuje II Urodziny
i zmienia swoją lokalizację

Sala Zabaw Honolulu w Galerii Neptun świętuje II Urodziny i zmienia swoją lokalizację. Już od 27 października znajdziecie ją w sąsiedztwie kina Cinema City Poland.

Nowe otwarcie i zarazem swoje II Urodziny Honolulu będzie hucznie obchodzić zapraszając wszystkich małych gości na Dzień Otwarty, w którym nie będą pobierane opłaty za wstęp. W piątek 27 października od godziny 10:00 zarówno grupy zorganizowane (szkoły, przedszkola), jak i wszyscy mali klienci, którzy przybędą do sali zabaw ze swoimi opiekunami, będą mogli skorzystać z półtoragodzinnej zabawy całkowicie za darmo.

Wejścia będą odbywały się o stałych podanych godzinach czyli o 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00 z zaznaczeniem, że ostatnie wejście dla grup zorganizowanych odbędzie się o godz. 14:00 (grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszą rezerwację).

Z darmowego wejścia do sali zabaw, każde dziecko będzie mogło skorzystać tylko raz!

Nowa Sala Zabaw Honolulu zmieniając swoją lokalizację będzie wyróżniać się nie tylko znacznie większą powierzchnią, ale również poszerzoną ofertą atrakcji, które sprawią, że stanie się ona największą i najnowocześniejszą przestrzenią rozrywki dla dzieci w regonie! Wśród nowości, które maluchy znajdą w sali zabaw będą m.in. trampoliny, tor rajdowy i saneczkowy, większa strefa malucha oraz nowe zjeżdżalnie i pokoje urodzinowe.

 

Galeria Neptun
83-200 Starogard Gdański
ul. Pomorska 7