Artykuł reklamowy
Galeria Neptun świętuje II Urodziny

W kwietniu br. Galeria Neptun obchodzić będzie swoje II Urodziny. To największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie z każdym kolejnym miesiącem swojej działalności cieszy się coraz większym powodzeniem nie tylko wśród mieszkańców Starogardu Gdańskiego, ale także powiatów sąsiadujących.

Kwiecień dla Galerii Neptun to tradycyjnie czas świętowania. W tym roku główne atrakcje związane z drugą rocznicą otwarcia obiektu przy ul. Pomorskiej 7 przypadają w weekend
22-23 kwietnia br
. W tych dniach przygotowano szereg ciekawych wydarzeń zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.     

Główną atrakcją urodzinowej imprezy będzie konkurs „Wybierz prezent dla siebie”
z pulą nagród o wartości ponad 20.000 zł
. W zabawie każdy uczestnik będzie zwycięzcą
i sam zadecyduje o nagrodach jakie chce otrzymać.     
 
Niezwykle ciekawie zapowiada się także interaktywna wystawa gdańskiego Centrum Hewelianum, w której to stanowiska pogrupowane zostaną tematycznie wokół najważniejszych zagadnień związanych ze zdrowym trybem życia.

W niedzielne popołudnie przeniesiemy się za to do średniowiecza wspólnie
z „mieszkańcami” Grodziska Owidz. W urodzinowy weekend nie zabraknie oczywiście specjalnych rabatów i promocji w samych punktach handlowych jak i masy innych atrakcji.

Patrząc na minione dwa lata działalności Galerii Neptun warto nadmienić, że jest ona coraz bardziej atrakcyjnym miejscem zarówno dla klientów jak i nowych partnerów biznesowych. Jest to związane z szeroką, ciągle powiększającą się ofertą i zwiększającą się liczbą klientów -  od momentu otwarcia Galerię odwiedziło już 9 mln osób.

Przez ostatnie 12 miesięcy do grona najemców dołączyły tak liczące się na rynku marki jak New Yorker, Douglas, Puere, salon z odzieżą dziecięcą Coccodrillo, a także punkt UPC świadczący usługi telekomunikacyjne . 

W najbliższych tygodniach Galeria Neptun wzbogaci się też o kolejne nowe punkty, które rozszerzą przede wszystkim segment usługowy. Jeszcze wiosną klienci będą mogli skorzystać z usług oferowanych przez sieć nowoczesnych pralni ekologicznych Eko-Laguna.

Ofertę Galerii Neptun tworzą takie marki jak: Intermarche, H&M, CCC, Douglas, New Yorker, Media Expert, Empik, Smyk, pięć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp), a także siłownia i fitness klub My Gym, 6-salowe kino Cinema City oraz Sala Zabaw Honolulu. Całość oferty uzupełniona jest o
punkty gastronomiczne, wśród których są min.: restauracja  KFC, Subway, lodziarnia Grycan oraz kawiarnia Carte d’Or Cafe.

II Urodziny Galerii Neptun - 22-23.04.2017 r. godz. 13:00-18:00.
Więcej na ten temat na
www.galeria-neptun.eu.Galeria Handlowa Neptun
83-200 Starogard Gdański
ul. Pomorska 7