Artykuł reklamowy
GALERIA NEPTUN ZAPRASZA
Nowe marki jedyne w regionie

Wyróżnij się z tłumu i pokaż swój własny styl. Odwiedź nasze centrum i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą modową. Wybierz się na zakupy do salonów sygnowanych najbardziej popularnymi markami światowych i polskich producentów.

Najnowsze, jesienne kolekcje zgodne z obowiązującymi trendami, znajdziesz we wszystkich naszych salonach modowych, wśród których są jedyne w regionie New Yorker oraz Douglas.

Zapraszamy również do Reserved, H&M, Femestage by Eva Minge, Moodo, Grennpoint, CCC, Wojas, a także salonu marki Blue Shadow, której najnowsza kolekcja została wyróżniona podczas tegorocznego Warsaw Fashion Week.

Wszystkich Panów ceniących sobie elegancję i klasykę zachęcamy też do zapoznania się z nowymi kolekcjami salonów mody męskiej Lavard, Pako Lorente oraz Giacomo Conti, gdzie znaleźć można mnóstwo stylowych garniturów w modnych fasonach i odcieniach. Natomiast w sklepach Coccodrillo, 5.10.15 i Reporter Young zapoznasz się z najnowszymi trendami, które w tym sezonie dominują wśród dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy!
Galeria Neptun – Starogard Gdański

 Zobacz ofertę:
www.galeria-neptun.eu

www.galeria-neptun.eu