14-11-16
Tuchola. Zapraszamy na kolejne spotkania
Sensacja na inaugurację ligi

Od dużej niespodzianki rozpoczęły się rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej. Już w pierwszym swoim meczu, goryczy porażki (2-1) doznała drużyna ubiegłorocznego Mistrza – Olpas Kęsowo.


Zaskakującym pogromcą mistrzów okazała się debiutująca w lidze drużyna Jabłonki Iwiec. Wydaje się, że o losach meczu zadecydowała samobójcza bramka. Nie zmienia to jednak faktu, że już na początku sezonu jesteśmy świadkami sporej niespodzianki. W pozostałych meczach wygrywali faworyci, a w derbowym spotkaniu Mardaru z Feniksem zanotowaliśmy remis. Po pierwszym tygodniu rozgrywek wspólnie liderują, ubiegłoroczny wicemistrz 100% Tuchola i trzeci zespół z ubiegłego sezonu – Zjednoczeni Komorza.

W pięciu meczach zawodnicy strzelili 22 bramki, a na czele klasyfikacji najlepszych strzelców znaleźli się mający po dwa trafienia: M. Drzazgowski (Mardar TL), K. Kowalski, M. Ostrowski (100%), D. Krygowski (Zjednoczeni Komorza). Sędziowie Mariusz Hope i Kazimierz Linke pokazali dwie żółte kartki i odgwizdali 34 faule.

Zapraszamy na kolejne spotkania, które w tym sezonie rozgrywane są we wtorkowe i czwartkowe wieczory. Poniżej zamieszczamy wszystkie informacje dotyczące tegorocznych rozgrywek.

TABELA LIGI HALOWEJ.


STRZELCY BRAMEK i ŻÓŁTE KARTKI.

HARMONOGRAM GIER DO KOŃCA LISTOPADA.

REGULAMIN ROZGRYWEK.


Mat. OSiR Tuchola