Artykuł reklamowy


Galeria Neptun zaskakuje ofertą

Koniec sezonu urlopowego w Galerii Neptun zapowiada się niezwykle intensywnie. Już w połowie sierpnia swój salon otworzy marka New Yorker, a dzień później ruszy druga edycja kuponów rabatowych. Również oferta rozrywkowa starogardzkiego centrum nie powinna nikogo rozczarować.

Wszystko wskazuje na to, że końcówka wakacji w Galerii Neptunbędzie należała do marki New Yorker. Lider mody młodzieżowej swoją przygodę ze Starogardem rozpocznie już w czwartek 18 sierpnia br. Z okazji otwarcia nowego salonu w pierwszym tygodniu działalności dla klientów przygotowano specjalne zniżki. Starogardzki New Yorker będzie drugim salonem w Polsce, który zostanie otwarty w mieście liczącym do 50 tyś. mieszkańców – dotychczas sieć otwierała swoje punkty przede wszystkim w dużych ośrodkach miejskich. Oferta sklepu to przede wszystkim moda młodzieżowa, ale sieć w swojej ofercie posiada również linię ubrań dedykowaną nowoczesnym kobietom oraz casualową i elegancką linię ubrań dla mężczyzn.

Rabaty oferowane przez New Yorkera to nie jedyna szansa dla klientów Galerii Neptun na tańsze zakupy. Już w piątek 19 sierpnia rusza druga edycja kuponów rabatowych „Wielka wyprawka po rabaty”. W wielu miejscowościach powiatu starogardzkiego do skrzynek pocztowych dostarczone zostaną specjalne kupony rabatowe, upoważniające do zniżek w 34 wybranych punktach centrum. W promocyjnych cenach będzie można kupić m.in. odzież, kosmetyki, sprzęt AGD, a także skorzystać z oferty klubu fitnessoraz restauracji i kawiarni mieszczących się w Galerii Neptun. Kupony rabatowe dostępne będą w formie folderów oraz w wersji elektronicznej. Aby skorzystać z promocji wystarczy przyjść z kuponem promocyjnym bądź pokazać na telefonie komórkowym kupon elektroniczny, który będzie można pobrać ze strony www.galeria-neptun.eu w dniach trwania akcji (19-31.08.2016 r.)

Na przełomie sierpnia i września Galeria Neptun  postawi również na rywalizację, kreatywność i edukację. Starogardzkie centrum dla swoich klientów przygotowało szereg ciekawych wydarzeń, które będądoskonałą okazją do tego, aby rozruszać swoje szare komórki. Już  27 sierpnia goście odwiedzający obiekt przy ul. Pomorskiej 7 będą mogli rozwinąć swoją wyobraźnię oraz zdolności manualne biorąc udział w warsztatach rzeźbienia w owocach.

Bardzo ciekawie zapowiada się też pierwsza niedziela września, kiedy to w starogardzkim centrum odbędzie się pierwszy„Turniej szachowy o Puchar Galerii Neptun”. Organizatorzy wydarzenia do udziału w turnieju zachęcają zarówno amatorów, jak i zawodowych szachistów. Na zwycięzców czeka szereg cennych nagród.

Ze szczegółami dotyczącymi wydarzeń oraz akcji organizowanych przez Galerię Neptun można zapoznać się na stronie:
www.galeria-neptun.eu

Ważne terminy:   
18.08.2016 r. - otwarcie salonu „New Yorker”
19-31.08.2016 r. - akcja kuponowa „Wielka wyprawka po rabaty”
27.08.2016 r. - akademia kreatywności „Carving- rzeźbienie w owocach”
04.09.2016 r. -  „Turniej szachowy o Puchar Galerii Neptun”